חיוג כוכבית ממרכזיה

חיוג כוכבית ממרכזיה

חיוג כוכבית ממרכזיה 640 480 מורנט

חיוג כוכבית ממרכזיה

מספרי כוכבית נולדו כדי לסייע לבתי עסק וארגונים להקל על לקוחותיהם וקהל יעד אשר נחשף לפרסום שלהם להתקשר, לזכור את מספר הטלפון שלהם, לאורך זמן הפכו מספרים אלה לאחד מכלי השיווק החשובים והאלמנטריים שנמצאים כיום בשימוש בידי כל עסק בינוני ומעלה. מאז ומתמיד הסכימו בתי עסק לשלם הון תועפות בכדי ליהנות ממספרים שקל לזכור אותם, קל לחייג אותם ואולי אפילו יש חשק לחייג אותם. אם עולה בנו הצורך למוצר מסוים, ואנחנו זוכרים מספר טלפון של חברה שמוכרת את המוצר הזה, סביר להניח שמייד נתקשר לאותו מספר עוד לפני שנבצע מחקר שוק, ומכאן בדיוק נובעת החשיבות של מספרי הכוכבית.

 

אחרי שאמרנו את זה, מאחר ואותו שירות כוכבית הוא שירות שמבוסס על מספר בן 4 ספרות בלבד, טווח האפשרויות הוא קטן לאין שיעור מזה של מספרים רגילים בני 9 ספרות. המשמעות הישירה היא ששירות זה עולה לא מעט כסף ולא כל עסק יכול להקדיש לכך את התקציב הנדרש. יחד עם זאת, עם הזמן התפתחו שירותי כוכבית דומים שמטרת כולם היא להפוך את המספר לזכיר יותר.

 

חיוג כוכבית ממרכזיה – זה אפשרי

ואולם, אם תנסו לחייג למספר כוכבית מהטלפון שלכם בעבודה, ייתכן מאוד שלא תוכלו לעשות זאת. מדוע? מכיוון שהטלפון מחובר לרשת התקשורת הארצית דרך המרכזייה הממוקמת במקום עבודתכם וייתכן שהמרכזייה אינה מאפשרת חיוג למספרי כוכבית. הסיבה לכך היא שללחצני כוכבית וסולמית בטלפון הלחצנים יש מטרה מוגדרת והמרכזייה מתוכננת להתייחס ללחיצה עליהם על פי הגדרה זו. יחד עם זאת, בכל מרכזייה גם קיים צירוף לחיצות אלטרנטיבי שמחליף את לחצן הכוכבית בחיוג למספר במסגרת שירות כוכבית. כך למשל, מרכזיות שונות תדרושנה מכם לחייג את הספרה 9 לפני חיוג המספר או כתחליף ללחצן הכוכבית. מרכזיות אחרות תדרושנה מכם צירוף של שלושה לחצנים כדי להחליף את לחצן הכוכבית בחיוג למספר כוכבית. על אף שצירופים אלה יכולים להפריע ולהטריד, בפועל הם אינם פוגעים ביכולת שלנו לזכור את אותם מספרי כוכבית ולכן אינם פוגעים ביעילות השיווקית שלהם.טכנאינו יוכלו לטפל בכך.

 

אז בסך הכל, אם אתם מעוניינים לרכוש מספר כוכבית לעסק אתם לא צריכים לחשוש מהיכולת של הלקוחות שלכם לחייג אליכם ממרכזיה. כמו כן, אם יש לכם מרכזיה בעסק ואתם רוצים להבין כיצד לחייג דרכה למספרי כוכבית, תוכלו לבדוק את הצירוף האלטרנטיבי בספר ההוראות של המרכזייה או אצל הספק אצלו הזמנתם אותה.

 

אצלנו במור נט תקשורת תוכלו להזמין שירות כוכבית לעסק שלכם עם מספר שקל לזכור ושיסייע לכם לשפר את מעמדכם התחרותי ואת הכושר השיווקי של העסק. כמו כן, אנו מציעים מגוון רחב של דגמי מרכזיות המציעות חיוג מהיר  ממרכזיה בצורה קלה ופשוטה. לפרטים נוספים על שירותי החברה, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-6319000 ונשמח לענות לשאלותיכם.

מידע להורדה
שם הקובץ קובץ
מדריך הפעלת מרכזייה קובץ שירות להורדה
מדריך הפעלת טלפון ACT104 קובץ שירות להורדה
מצגת הדרכה להפעלת טלפון SNOM320 קובץ שירות להורדה
מדריך הפעלה למכשירי טלפון SNOM IP מסדרה 3XX
מדריך הפעלה למכשיר טלפון FANVIL C62 (אנגלית)
מדריך הפעלה למכשיר טלפון FANVIL C62 (עברית)
מדריך הפעלה לטלפון SIPTIP IP  + C56
מדריך הפעלה SNOM M9 (אנגלית)
מדריך הפעלה SNOM 300 (עברית)
מדריך הפעלה SNOM 320(עברית)
מדריך הפעלה Escene ES220N(עברית)
מדריך הפעלה T19P E2(עברית)
מדריך הפעלה SIP T46S(עברית)
מדריך הפעלה SIP-T48G(עברית)
מדריך הפעלה W60B&W56H(עברית)
מדריך הפעלה SIP-T26P(עברית)
מדריך הפעלה SNOM 725(עברית)
מדריך הפעלה SNOM 725(עברית)
מדריך הפעלה Escene ES320N(עברית)
פרטים ליצירת קשר
  • מען למכתבים ת.ד 9059, ת"א, מיקוד 6109001
  • טלפון: 03-6319000
  • מייל: service@more-net.com
  • שעות פעילות ימי א-ה בין השעות 8:30 – 17:30
דף מוקד שירות

מור נט תקשורת בע"מ מציגה את החידוש הטכנולוגי האחרון בתחום התקשורת, מרכזית טלפון מור נט תקשורת בע"מ מציגה את החידוש הטכנולוגי האחרון בתחום התקשורת, טלפון מור נט תקשורת בע"מ מציגה את החידוש הטכנולוגי האחרון בתחום התקש