טלפוניה לעסקים

טלפוניה לעסקים

טלפוניה לעסקים 930 961 מורנט

מערכת טלפוניה – למי ולמה?

למערכת הטלפונית בעסק או בארגון יש חשיבות רבה מאד, ובייחוד בשנים האחרונות לאור התחרות בין העסקים, ובכל התחומים והרצון לפרוץ קדימה ולהצליח. מערכת טלפוניה של העידן החדש מביאה אתה יתרונות רבים והיא כוללת מגוון רחב של פונקציות, שלא היו קיימות קודם לכן והן כאלו, שללא ספק, משפרות ומייעלות את תהליך העבודה. שילוב של מערכת חדשנית ומתקדמת היא השקעה לטווח ארוך, ומומלץ מאד לבחור אותה בקפידה על מנת שתחזיק מעמד ותספק את המענה הנדרש לעסק.

 

מבחר של אפשרויות

ישנם סוגים שונים של פתרונות טלפוניה לעסקים וגם קהלים שונים. הסוד הוא לבחור את המערכת הנכונה, כמו גם את הפתרונות שלה, כדי שאלה, ישרתו כהלכה את המשתמשים ויאפשרו לאותו עסק או ארגון לעמוד ביעדים השונים. במערכת טלפוניה בענן יכולים להשתמש משתמשים בתוך הארגון, העובדים בינם לבין עצמם והיא גם יכולה לשרת שיחות היוצאות אל הלקוחות או שיחות שמתקבלות מהם. חלק מהמשתמשים במערכת ישתמשו בה בתדירות נמוכה וחלק היא תהיה כלי חשוב ומרכזי מאד בתהליך העבודה. כאשר בוחרים מערכת כזו יש לקחת בחשבון גם את גודלו של העסק, גודלו של הארגון, את מספר העובדים וגם האם יש צפי לצמצומים בעתיד או אולי לגיוסים. צרכיו העסקיים של העסק נוטים להשתנות באופן תדיר, וכדאי מאד להיות עם יד על הדופק כאשר בוחרים מערכת כזו, כדי שזו תענה על מכלול הצרכים.

 

תכונות שונות במערכת אחת

למערכות הטלפוניה של היום יש תכונות שונות, וזהו יתרונן. הן מביאות אל חזית הבימה את הפיתוחים החדשניים הטכנולוגיים מהמובילים ביותר בעולם התקשורת והן מאפשרות לעובדים, מכל הרמות, לעבוד בצורה טובה וחכמה יותר ולהגשים את מטרותיו של העסק או הארגון. מבין התכונות המובילות של מערכות הטלפוניה אפשר למצוא אפשרויות של ניהול, רישום ותיעוד השיחות באמצעות דוחות שונים, גם הקלטה של שיחות היא פונקציה חשובה, שיחות ועידה בווידאו, למשל, או באודיו, שיחות עקוב אחרי ועוד. עסק שרוצה להתקדם וחשוב לו לעמוד לרשות לקוחותיו ו/או הספקים שלו, חשוב שישתמש במערכת טלפוניה איכותית, המותאמת במדויק לצרכיו. לשם כך אפשר להיעזר בחברות, המתמחות בהטמעת מערכות כאלו, חברות המציעות מגוון רחב של פתרונות לעסקים ולארגונים בסדרי גודל שונים.

זקוקים לפתרונות טלפוניה מתקדמים לעסק או לארגון שלכם? איכות, יעילות וגם מחירים הוגנים הם פרמטרים שחשובים לכם? מור נט תקשורת בע"מ היא הכתובת הנכונה עבורכם. החברה, שידועה כיום כאחת המובילות והידועות בתחומה, מציעה מבחר של שירותים מתקדמים בתחום התקשורת, עם התאמה למגוון צרכי העסק. לסקירת כלל המוצרים והשירותים המוצעים על ידה, לחצו כאן, ולקבלת מענה נוסף בטלפון, התקשרו ל – 03-6319000

מידע להורדה
שם הקובץ קובץ
מדריך הפעלת מרכזייה קובץ שירות להורדה
מדריך הפעלת טלפון ACT104 קובץ שירות להורדה
מצגת הדרכה להפעלת טלפון SNOM320 קובץ שירות להורדה
מדריך הפעלה למכשירי טלפון SNOM IP מסדרה 3XX
מדריך הפעלה למכשיר טלפון FANVIL C62 (אנגלית)
מדריך הפעלה למכשיר טלפון FANVIL C62 (עברית)
מדריך הפעלה לטלפון SIPTIP IP  + C56
מדריך הפעלה SNOM M9 (אנגלית)
מדריך הפעלה SNOM 300 (עברית)
מדריך הפעלה SNOM 320(עברית)
מדריך הפעלה Escene ES220N(עברית)
מדריך הפעלה T19P E2(עברית)
מדריך הפעלה SIP T46S(עברית)
מדריך הפעלה SIP-T48G(עברית)
מדריך הפעלה W60B&W56H(עברית)
מדריך הפעלה SIP-T26P(עברית)
מדריך הפעלה SNOM 725(עברית)
מדריך הפעלה SNOM 725(עברית)
מדריך הפעלה Escene ES320N(עברית)
פרטים ליצירת קשר
  • מען למכתבים ת.ד 9059, ת"א, מיקוד 6109001
  • טלפון: 03-6319000
  • מייל: service@more-net.com
  • שעות פעילות ימי א-ה בין השעות 8:30 – 17:30
דף מוקד שירות

מור נט תקשורת בע"מ מציגה את החידוש הטכנולוגי האחרון בתחום התקשורת, מרכזית טלפון מור נט תקשורת בע"מ מציגה את החידוש הטכנולוגי האחרון בתחום התקשורת, טלפון מור נט תקשורת בע"מ מציגה את החידוש הטכנולוגי האחרון בתחום התקש