ממשק crm לטלפוניה

ממשק crm לטלפוניה

ממשק crm לטלפוניה 1714 677 מורנט

לקחת את העסק צעד אחד (או יותר) קדימה

יש לא מעט דרכים כיום לקחת את העסק צעד אחד (או יותר) קדימה ולהתמודד בהצלחה בתחרות עם בעלי עסקים אחרים. לטכנולוגיה יש תפקיד חשוב ומכריע בכך ולשמחתנו יש כיום מגוון עצום של פתרונות מתקדמים שיכולים לעזור. ממשק crm לטלפוניה הוא אחד הפתרונות היעילים והוא מהווה אמצעי שימושי יעיל מאד בתהליך העבודה היום יומי.

ממשק זה מתבסס על מערכת CRM, מערכת שמתמקדת בניהול קשרי לקוחות ומאגדת בתוכה מגוון של כלי ניהול, המספקים לבעל העסק ולעובדיו תמונה מלאה אודות הלקוח ופעילותו של העסק. באמצעות מערכת זו ניתן לעקוב אחר תהליכי המכירה של העסק, ניתן לקבל מידע אודות פרויקטים ומשימות שונות, אודות מלאי, אודות נושא ניהול ושימור הלקוחות וכן גם לקבל מידע בתחום הנהלת החשבונות והכספים של העסק. כאשר מדובר בממשק CRM, המיועד למערכת הטלפוניה של העסק הרי שנכנסים כאן מגוון רחב של שירותים נהדרים, המקפיצים, ללא ספק, את העסק קדימה.

 

שילוב של מערכות שונות

על מנת ליהנות מכל זה יש לבצע הליך של חיבור תוכנת השירות והשיווק לטלפונית IP, תוכנה שוודאי משרתת ומשמשת את העסק לא מעט. לאחר חיבור התוכנה הזו יכולים העובדים, הנעזרים בה, לבצע מגוון של פעולות, למשל: חיוג ממסך מחשב במקום ממכשיר הטלפון עצמו, שמירה הקלטת שיחה בתיקית לקוח לצורך תיעוד ומעקב ואפילו ליהנות משירות של הקפצת מסך בשיחה נכנסת כדי שלא לפספסה כאשר עסוקים בעבודה מול מחשב. פעולות אלו ואחרות מאפשרות לעובדים לבצע את עבודתם בצורה יעילה יותר ולנצל את הזמן כהלכה. לעיתים הם מבצעים מספר פעולות בו זמנית. בזכות המערכת וכלל הפונקציות שבה הם יוכלו להתנהל נכון ומבלי לפספס שיחות חשובות או משימות שונות.

 

להתייעל ולהצליח

שילובו של ממשק CRM בעסק ובמערכת הטלפוניה שלו היא דרך מצוינת לקדם אותו וליהנות מהטכנולוגיות החדשניות ביותר בעולם התקשורת. טכנולוגיות אלו מותאמות באופן נקודתי לצרכיהם של העסקים והן מאפשרות להם לעבוד באופן שוטף ביעילות רבה. חשוב מאד לבחור מערכת מתאימה ולעשות זאת בעזרתם של מומחים בתחום. רק מערכת שמסוגלת להציע לעסק או לארגון את המענה הנדרש לו תהיה שימושית וכזו שעומדת בצורה הטובה ביותר לרשותם של המשתמשים.

רוצים לשלב בעסק שלכם מערכת טלפוניה מתקדמת, איכותית ויעילה? מור נט תקשורת בע"מ היא המקום הנכון לפנות אליו. החברה, שידועה כיום כאחת המובילות והידועות בתחומה, מציעה מבחר רחב של שירותים מתקדמים בתחום התקשורת, עם התאמה למגוון צרכי העסק. לסקירת כלל המוצרים והשירותים המוצעים על ידה, לחצו כאן, ולקבלת מענה נוסף בטלפון, התקשרו ל – 03-6319000

מידע להורדה
שם הקובץ קובץ
מדריך הפעלת מרכזייה קובץ שירות להורדה
מדריך הפעלת טלפון ACT104 קובץ שירות להורדה
מצגת הדרכה להפעלת טלפון SNOM320 קובץ שירות להורדה
מדריך הפעלה למכשירי טלפון SNOM IP מסדרה 3XX
מדריך הפעלה למכשיר טלפון FANVIL C62 (אנגלית)
מדריך הפעלה למכשיר טלפון FANVIL C62 (עברית)
מדריך הפעלה לטלפון SIPTIP IP  + C56
מדריך הפעלה SNOM M9 (אנגלית)
מדריך הפעלה SNOM 300 (עברית)
מדריך הפעלה SNOM 320(עברית)
מדריך הפעלה Escene ES220N(עברית)
מדריך הפעלה T19P E2(עברית)
מדריך הפעלה SIP T46S(עברית)
מדריך הפעלה SIP-T48G(עברית)
מדריך הפעלה W60B&W56H(עברית)
מדריך הפעלה SIP-T26P(עברית)
מדריך הפעלה SNOM 725(עברית)
מדריך הפעלה SNOM 725(עברית)
מדריך הפעלה Escene ES320N(עברית)
פרטים ליצירת קשר
  • מען למכתבים ת.ד 9059, ת"א, מיקוד 6109001
  • טלפון: 03-6319000
  • מייל: service@more-net.com
  • שעות פעילות ימי א-ה בין השעות 8:30 – 17:30
דף מוקד שירות

מור נט תקשורת בע"מ מציגה את החידוש הטכנולוגי האחרון בתחום התקשורת, מרכזית טלפון מור נט תקשורת בע"מ מציגה את החידוש הטכנולוגי האחרון בתחום התקשורת, טלפון מור נט תקשורת בע"מ מציגה את החידוש הטכנולוגי האחרון בתחום התקש