מספר טלפון ישראלי וירטואלי

מספר טלפון ישראלי וירטואלי

מספר טלפון ישראלי וירטואלי 1714 677 מורנט

מספר טלפון ישראלי וירטואלי

בפנייה שלכם אל לקוחותיכם, אתם בהחלט יכולים לצייד אותם עם מספר הטלפון הנייד שלכם כמספר הטלפון הראשי של העסק אליו הם יכולים להתקשר. לפרקטיקה הזאת יש שני חסרונות: א' אתם מאבדים את הפרטיות שאמור הטלפון הסלולרי שלכם לספק לכם ובעצם מאפשרים ללקוחות שלכם צידוק "להפריע" לכם בכל שעה של היום. ב' יש משהו במספר קווי קבוע שמשדר יציבות, אמינות וערכים חשובים נוספים שאתם רוצים לשדר לקהל היעד שלכם. משתי הסיבות האלה, בהחלט חשוב שבעסק שלכם יהיה חלון ראוה של מספר קווי קבוע ורצוי קל לזיכרון צילומי או לשוני (לדוגמא 073-7345678)-העזרו בספק  בבחירה! מספר טלפון ישראלי וירטואלי.ואף מספרי מדינות בחול אשר יגיעו לשולחנכם.

 

מה זה מספר טלפון וירטואלי?

מספר טלפון וירטואלי הוא מספר שמוקצה לכם על ידי חברה שמחזיקה במספרי טלפון רבים בבעלותה. החברה מקצה לכם מספר קבוע אותו אתם יכולים להציג בפני לקוחותיכם וכאשר הם מתקשרים אליכם, השיחה מגיעה למעשה אל מרחב תקשורת מרכזי ממנו היא מופנית בצורה אוטומטית לכל טלפון שתגדירו, לרבות הטלפון האישי שלכם. אתם לא צריכים להחזיק קו ולשלם עליו תשלום חודשי קבוע, אתם לא צריכים להחליף את המספר שלכם בכל פעם שאתם עוברים משרד ואתם לא צריכים לעבור את כל מסכת הייסורים הכרוכה בהודעה לכל לקוחותיכם על כך שהחלפתם מספר. יש לכם מספר טלפון ישראלי וירטואלי משלכם שמלווה אתכם בכל זמן ובכל מקום, והכל בתמורה לתשלום חודשי קבוע.ועם יכולת לענות למספר רב של שיחות לאותו מספר ללא צורך בקווים נוספים

 

מספר טלפון וירטואלי הוא הפורמט היעיל ביותר לאחזקת מספר קווי קבוע. אתם לא זקוקים למספר כזה בכדי להוציא שיחות טלפון, אתם לא זקוקים לקו קבוע שיעמוד דומם בחלק ניכר מהיום ואתם לא זקוקים לקו קבוע שעולה כסף רב בחודש רק לצורך אחזקה. המודל הווירטואלי היעיל הזה מאפשר לספק המספר הווירטואלי להציע מספרים קבועים עם פונקציונליות מלאה בעלויות נמוכות מאוד. למעשה, ישנן חבילות שירות שמאפשרות לכם ליהנות מעוד שורה של פיצ'רים שתוכלו להוסיף על קו הטלפון הווירטואלי, לרבות שיחות וועידה, הפניה למוקד שירות מחוץ לשעות העבודה, תיעוד יומן שיחות, הקלטת שיחות ועוד מגוון שירותים שמסופקים לכם באופן אוטומטי מבלי שאתם צריכים להזמין ולהסיר שירותים, לתחזק אותם וללמד כיצד להוסיף אותם לקו קבוע קיים.

 

במסגרת פעילותכם העיסקית ,תוכלו להקצות כמה מספרים שונים להגעה לעסקים ,מחלקות או אנשי קשר שונים,וכן לבצע מדידת כמות וסוג פניות בהתאם ליעד ממנו הגיע המתקשר (מגוגל,פייסבוק,אינסטגרם,מארגון וכיוב)

 

חברת מור נט תקשורת מציעה לכם מגוון רחב של פתרונות תקשורת לעסקים על מנת לאפשר לכם ליהנות מחוויית תקשורת עסקית מיטבית במינימום עלות ומינימום תשומת לב. מרכזיות, מכשור VoIP, תקשורת בענן וכן מספר טלפון ישראלי וירטואלי שיכול להתאים לבעלי מקצועות חופשיים, משרדים, בתי עסק קטנים ואפילו חברות גדולות. לפרטים נוספים ומידע נוסף על השירות של מספר וירטואלי, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-6319000 ואנו נשמח לענות על כל השאלות שמעסיקות אתכם בעניין זה.

מידע להורדה
שם הקובץ קובץ
מדריך הפעלת מרכזייה קובץ שירות להורדה
מדריך הפעלת טלפון ACT104 קובץ שירות להורדה
מצגת הדרכה להפעלת טלפון SNOM320 קובץ שירות להורדה
מדריך הפעלה למכשירי טלפון SNOM IP מסדרה 3XX
מדריך הפעלה למכשיר טלפון FANVIL C62 (אנגלית)
מדריך הפעלה למכשיר טלפון FANVIL C62 (עברית)
מדריך הפעלה לטלפון SIPTIP IP  + C56
מדריך הפעלה SNOM M9 (אנגלית)
מדריך הפעלה SNOM 300 (עברית)
מדריך הפעלה SNOM 320(עברית)
מדריך הפעלה Escene ES220N(עברית)
מדריך הפעלה T19P E2(עברית)
מדריך הפעלה SIP T46S(עברית)
מדריך הפעלה SIP-T48G(עברית)
מדריך הפעלה W60B&W56H(עברית)
מדריך הפעלה SIP-T26P(עברית)
מדריך הפעלה SNOM 725(עברית)
מדריך הפעלה SNOM 725(עברית)
מדריך הפעלה Escene ES320N(עברית)
פרטים ליצירת קשר
  • מען למכתבים ת.ד 9059, ת"א, מיקוד 6109001
  • טלפון: 03-6319000
  • מייל: service@more-net.com
  • שעות פעילות ימי א-ה בין השעות 8:30 – 17:30
דף מוקד שירות

מור נט תקשורת בע"מ מציגה את החידוש הטכנולוגי האחרון בתחום התקשורת, מרכזית טלפון מור נט תקשורת בע"מ מציגה את החידוש הטכנולוגי האחרון בתחום התקשורת, טלפון מור נט תקשורת בע"מ מציגה את החידוש הטכנולוגי האחרון בתחום התקש