מערכת לניתוב שיחות

מערכת לניתוב שיחות

מערכת לניתוב שיחות 961 700 מורנט

ניהול חכם יותר של מערך השיחות בעסק

עסקים רבים נדרשים להיות זמינים לא מעט שעות לאורך היום לשיחות נכנסות. שיחות אלו, בין אם הן מלקוחות קיימים או לקוחות חדשים, הן חלק בלתי נפרד מהצלחתו של העסק וחשוב לבצע אותן בצורה הנכונה ולדאוג שלא לפספסן לרגע. שילוב של פתרונות תקשורת בעסק הוא הדרך הנכונה והוא גם ההזדמנות לעמוד בתחרות המאתגרת עם בעלי העסקים האחרים, שדואגים גם הם לשלב פתרונות איכותיים ויעילים.

 

להגיע אל הכתובת הנכונה

במערכות הטלפוניה של היום ישנם שפע של כלים, העומדים לרשותם של המשתמשים. כלים אלה יכולים להיות קשורים בהוצאת שיחות או בקבלתן וגם במעקב ובפיקוח אחריהן. בין הכלים החשובים של מערכות הטלפוניה אפשר למצוא גם מערכת לניתוב שיחות. דמיינו לעצמכם מוקד טלפוני עם המוני נציגים ומחלקות שירות שונות. לקוחות, המתקשרים אל העסק, לא יכולים להגיע ישירות אל הכתובת שהם צריכים, שכן לעסק יש מספר אחד, ולכן נדרשת מערכת מיוחדת, המנתבת את השיחות בהתאם.

 

חיסכון בזמן ויעילות רבה

מערכת לניתוב השיחות המתקבלות בעסק חוסכת זמן יקר מהלקוח המתקשר ומייעלת משמעותית את תהליך העבודה. אין הרי צורך שיגיע למחלקה הלא נכונה, יישאר זמן רב על הקו ובסוף גם לא יקבל את המענה שלו הוא זקוק. בזכות מערכת זו יכול הלקוח להגיע בדיוק אל הכתובת הנכונה, אל אותה מחלקה שתוכל להציע לו את השירות שלו הוא זקוק… במהירות ובקלות. השימוש במערכת פשוט ונדרש לרוב מצד הלקוח המתקשר לבחור, בעת ההתקשרות, במספר הרלוונטי שיפנה אותו אל המחלקה עצמה או אל העובד בעסק או בארגון שיציע לו את המענה.

 

חכמה ומהירה

עסקים רבים נעזרים במערכות לניתוח שיחות בשל היתרונות הרבים שהן מציעות. מערכות אלו הן חלק ממערכת טלפוניה כוללת וחכמה מאד, שאפשר לשלבה בעסקים מכל תחום ובכל סדר גודל. מערכות כאלו קיימות במוקדים טלפונים פעמים רבות, אך לא רק. גם בעסקים, שאינם מתבססים על שירות טלפוני ומערך שלם של מוקדנים, יכולים להיעזר במערכת מסוג כזה על מנת להציע ללקוח המתקשר את הפתרון שלו הוא זקוק גם כשיש ברשותו מספר אחד – מספרו של בית העסק.

אפשר כיום לקבל מערכות תקשורת מכל מיני סוגים בהתאמה מלאה לצרכי העסק וכך לנצל כהלכה את כל הכלים הרבים שמציעה המערכת, לרבות ניתוח השיחות, אפשרויות הקלטה ועוד ועוד.

רוצים לשלב בעסק שלכם מערכת יעילה לניתוב שיחות? מור נט תקשורת בע"מ היא הכתובת הנכונה עבורכם. החברה, שידועה כיום כאחת המובילות והידועות בתחומה, מציעה מבחר של שירותים מתקדמים בתחום התקשורת, עם התאמה למגוון צרכי העסק. לסקירת כלל המוצרים והשירותים המוצעים על ידה, לחצו כאן, ולקבלת מענה נוסף בטלפון, התקשרו ל – 03-6319000

מידע להורדה
שם הקובץ קובץ
מדריך הפעלת מרכזייה קובץ שירות להורדה
מדריך הפעלת טלפון ACT104 קובץ שירות להורדה
מצגת הדרכה להפעלת טלפון SNOM320 קובץ שירות להורדה
מדריך הפעלה למכשירי טלפון SNOM IP מסדרה 3XX
מדריך הפעלה למכשיר טלפון FANVIL C62 (אנגלית)
מדריך הפעלה למכשיר טלפון FANVIL C62 (עברית)
מדריך הפעלה לטלפון SIPTIP IP  + C56
מדריך הפעלה SNOM M9 (אנגלית)
מדריך הפעלה SNOM 300 (עברית)
מדריך הפעלה SNOM 320(עברית)
מדריך הפעלה Escene ES220N(עברית)
מדריך הפעלה T19P E2(עברית)
מדריך הפעלה SIP T46S(עברית)
מדריך הפעלה SIP-T48G(עברית)
מדריך הפעלה W60B&W56H(עברית)
מדריך הפעלה SIP-T26P(עברית)
מדריך הפעלה SNOM 725(עברית)
מדריך הפעלה SNOM 725(עברית)
מדריך הפעלה Escene ES320N(עברית)
פרטים ליצירת קשר
  • מען למכתבים ת.ד 9059, ת"א, מיקוד 6109001
  • טלפון: 03-6319000
  • מייל: service@more-net.com
  • שעות פעילות ימי א-ה בין השעות 8:30 – 17:30
דף מוקד שירות

מור נט תקשורת בע"מ מציגה את החידוש הטכנולוגי האחרון בתחום התקשורת, מרכזית טלפון מור נט תקשורת בע"מ מציגה את החידוש הטכנולוגי האחרון בתחום התקשורת, טלפון מור נט תקשורת בע"מ מציגה את החידוש הטכנולוגי האחרון בתחום התקש