מרכזיות בענן

מרכזיות בענן

מרכזיות בענן 961 700 מורנט

מרכזיות בענן

בעידן בו יכול אדם אחד ויחיד, ליצור לעצמו נוכחות ציבורית של אימפריה עסקית בינלאומית, מן הראוי שכל בעל עסק ידע איך עושים את זה ואם יש טכנולוגיה אחת מאוד מעניינת בהקשר הזה הלוא היא טכנולוגיית הענן. טכנולוגיה זו מאפשרת לכם לנהל פעילות מחשוב, תקשורת וטכנולוגיה שלמה, ללא צורך בשרתים, במערך מחשוב, במרכזיית טלפונים ,ציוד שדורש חשמל או בידע טכנולוגי כלשהו. כל שאתם זקוקים לו הוא עמדת מחשב אחת דרכה אתם מנהלים את הכל.)למחוק לא נכון -אין צורך בעמדת מחשב ) אחד התחומים שהולכים ומתפתחים יותר ויותר בתחום זה הוא התחום של מרכזיות בענן ועל כך נדבר בשורות הבאות.

 

למה צריך מרכזיה בעסק?

מרכזיה היא מכשיר שמטרתו המרכזית היא לקלוט שיחות טלפון ולנתב אותן לפונקציות השונות בארגון. יחד עם זאת, בעידן הדיגיטלי, מרכזיות טלפונים יודעות לעשות הרבה יותר דברים ובמקרים רבים הופכות שיחות הטלפון דווקא לפונקציה המשנית של המרכזייה. הקלטת שיחות, שיחות ועידה, שיחה מזוהה, שיחות וידאו, ניהול צ'ט אונליין, הודעות סמס, ניהול יומן שיחות, ניהול שיחות סקייפ ושיחות בטכנולוגיית VoIP, חיבור וניתוב מגוון רחב של טרמינלים קוויים, סלולריים ומקוונים – את כל אלה ניתן היום לרכז במרכזיה אחת ואם אתם לא רוצים לקנות אחת כזאת, תוכלו לעשות את זה באמצעות מרכזיה בענן.

 

מה זאת אומרת מרכזיות בענן?

האופציה של מרכזיות בענן היא בעצם אופציה שמאפשרת לכם לנהל את כל התקשורת בעסק באמצעות שרתים מרוחקים שמעניקים לכם מגוון ושפע תכונות לשיפור העסק שלכם כל התקשורת עוברת באמצעים ממוחשבים ובמקרים רבים כלל לא תזדקקו למכשירי טלפון כשאת כל התקשורת תוכלו לעשות דרך עמדת מחשב שמספקת לכם את כל הפונקציונליות הנדרשת לכם. אם יש תכונה חדשה או טכנולוגיה חדשה בשוק, לא צריך לקנות מרכזיה חדשה – שירותי מרכזיות בענן מתעדכנים עם כל טכנולוגיה חדשה ואתם נהנים ממנה מבלי שאתם צריכים לעשות דבר. אתם משלמים דמי שירות חודשיים  נמוכים הכוללים את כל פונקציונליות התקשורת הדרושה לכם מול הלקוחות ומול כלל הגורמים החיצוניים, מסופקת לכם דרך שרתים מרוחקים שמנוהלים בידיים מקצועיות.

 

חברת מור נט המתמחה בכל מה שקשור לתקשורת לעסקים, מציעה מגוון רחב של מרכזיות לעסקים ובכלל זה מספקת גם את השירות הייחודי של מרכזיות בענן. אנחנו מנהלים עבורכם הכל, מספקים לכם את כל פונקציונליות התקשורת שאתם צריכים מסביב לשעון, כדי שאתם תוכלו להתמקד בניהול העסק. לפרטים נוספים על השירות צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-6319000.

מידע להורדה
שם הקובץ קובץ
מדריך הפעלת מרכזייה קובץ שירות להורדה
מדריך הפעלת טלפון ACT104 קובץ שירות להורדה
מצגת הדרכה להפעלת טלפון SNOM320 קובץ שירות להורדה
מדריך הפעלה למכשירי טלפון SNOM IP מסדרה 3XX
מדריך הפעלה למכשיר טלפון FANVIL C62 (אנגלית)
מדריך הפעלה למכשיר טלפון FANVIL C62 (עברית)
מדריך הפעלה לטלפון SIPTIP IP  + C56
מדריך הפעלה SNOM M9 (אנגלית)
מדריך הפעלה SNOM 300 (עברית)
מדריך הפעלה SNOM 320(עברית)
מדריך הפעלה Escene ES220N(עברית)
מדריך הפעלה T19P E2(עברית)
מדריך הפעלה SIP T46S(עברית)
מדריך הפעלה SIP-T48G(עברית)
מדריך הפעלה W60B&W56H(עברית)
מדריך הפעלה SIP-T26P(עברית)
מדריך הפעלה SNOM 725(עברית)
מדריך הפעלה SNOM 725(עברית)
מדריך הפעלה Escene ES320N(עברית)
פרטים ליצירת קשר
  • מען למכתבים ת.ד 9059, ת"א, מיקוד 6109001
  • טלפון: 03-6319000
  • מייל: service@more-net.com
  • שעות פעילות ימי א-ה בין השעות 8:30 – 17:30
דף מוקד שירות

מור נט תקשורת בע"מ מציגה את החידוש הטכנולוגי האחרון בתחום התקשורת, מרכזית טלפון מור נט תקשורת בע"מ מציגה את החידוש הטכנולוגי האחרון בתחום התקשורת, טלפון מור נט תקשורת בע"מ מציגה את החידוש הטכנולוגי האחרון בתחום התקש