מרכזיות voip

מרכזיות voip

מרכזיות voip 1100 733 מורנט

מרכזיות voip

אם יש לכם בארגון או בעסק יותר משלוחת טלפון אחת לאותו מספר טלפון, אתם צריכים מרכזיה ואם אתם רוצים לשלב בתקשורת הקווית שלכם גם את האפשרות לנהל שיחות באמצעות האינטרנט וליהנות מעוד שלל תכונות דיגיטליות, תוכלו לעשות זאת באמצעות מרכזיית voip ייעודית. VoIP היא טכנולוגיה ששמה המלא הוא Voice over IP ומהותה היא ניהול שיחות קוליות על גבי האינטרנט. האינטרנט מאפשר לנו לדבר עם כל אדם בכל רחבי העולם בלחיצת כפתור אחת ואם כך, אין לנו צורך באמת בקווי טלפון לצורך ביצוע שיחות קוליות שאותן אנו יכולים לבצע על גבי האינטרנט. יחד עם זאת, עד כמה שמדובר בטכנולוגיה מתקדמת, לא מדובר בטכנולוגיה שיכולה להחליף לחלוטין את הטלפון הקווי, שעדיין מציע לנו את הפתרון הטוב ביותר מבחינת אמינות השירות, איכות השמע והקו והזמינות בכל עת.

 

סוגים שונים של מרכזיות voip

בהמשך למה שאמרנו קודם לכן, כאשר אתם בוחרים מרכזיה ip, יש לכם את היכולת לבחור בתוכנת מרכזיה שתנהל עבורכם את כל הנושא של ניתוב השיחות בין עמדות הטלפון השונות אבל אם האינטרנט נעשה פתאום איטי, או שהחיבור לאינטרנט אבד, אתם למעשה תקועים ללא קו טלפון במשרד. בדיוק מהסיבה הזאת, ההמלצה החד משמעית היא לרכוש מרכזיה ip שיודעת להציע גם תקשורת קווית רגילה וגם תקשורת ip באינטרנט. מרכזיה זו יודעת לבחון את איכות האינטרנט בכל רגע נתון ובהתאם לכך לקבוע כיצד תתבצע השיחה, האם באמצעות האינטרנט או האם באמצעות הקו הרגיל.

 

למה בכלל מרכזיות voip?

כאמור, המאפיין המרכזי של מרכזיות המבוססות על voip הוא היכולת לנהל שיחות טלפון בצורה מאובטחת ובשימוש באינטרנט. יחד עם זאת, מאחר ואתם קופצים טכנולוגית ,בכל מערך התקשורת שלכם תהנו למעשה מעוד שורה של תכונות דיגיטליות שלא ניתן ליישם אותן בטלפון הקווי הרגיל. תכונות אלה כוללות למשל משלוח סמסים והודעות צ'ט לטלפונים ניידים מטלפון משרדי, ניהול יומן שיחות, תיעוד והקלטת שיחות, הקלטת שיחות, שיחה מזוהה, ניהול שיחות וידאו עם מסך מובנה ולמעשה יכול לעשות שימוש בכל כלי ניהול דיגיטלי שהוא לצורך ניהול מערך תקשורת הטלפון במשרד. כפי שאמרנו קודם לכן, ההמלצה היא להתקין מרכזיה ip שתדע להציע לכם את כל זה, אך גם תדע לספק לכם מענה בזמנים בהם החיבור לאינטרנט אינו עומד בסטנדרטים הנדרשים לצורך קיום צרכי התקשורת של המשרד.

 

בחברת מור נט תקשורת, תוכלו למצוא את כל סוגי הפתרונות לעסקים, משרדים וארגונים בתחום התקשורת והטלפוניה. בכלל זה, אנו מציעים מרכזיות voip מתקדמות, גם בתצורת תוכנה וגם בתצורת חומרה, טלפוני ip ועוד שלל אמצעים שיאפשרו לכם לדלג אל המחר, אבל לא לעשות את זה דרסטי מדי. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-6319000.

מידע להורדה
שם הקובץ קובץ
מדריך הפעלת מרכזייה קובץ שירות להורדה
מדריך הפעלת טלפון ACT104 קובץ שירות להורדה
מצגת הדרכה להפעלת טלפון SNOM320 קובץ שירות להורדה
מדריך הפעלה למכשירי טלפון SNOM IP מסדרה 3XX
מדריך הפעלה למכשיר טלפון FANVIL C62 (אנגלית)
מדריך הפעלה למכשיר טלפון FANVIL C62 (עברית)
מדריך הפעלה לטלפון SIPTIP IP  + C56
מדריך הפעלה SNOM M9 (אנגלית)
מדריך הפעלה SNOM 300 (עברית)
מדריך הפעלה SNOM 320(עברית)
מדריך הפעלה Escene ES220N(עברית)
מדריך הפעלה T19P E2(עברית)
מדריך הפעלה SIP T46S(עברית)
מדריך הפעלה SIP-T48G(עברית)
מדריך הפעלה W60B&W56H(עברית)
מדריך הפעלה SIP-T26P(עברית)
מדריך הפעלה SNOM 725(עברית)
מדריך הפעלה SNOM 725(עברית)
מדריך הפעלה Escene ES320N(עברית)
פרטים ליצירת קשר
  • מען למכתבים ת.ד 9059, ת"א, מיקוד 6109001
  • טלפון: 03-6319000
  • מייל: service@more-net.com
  • שעות פעילות ימי א-ה בין השעות 8:30 – 17:30
דף מוקד שירות

מור נט תקשורת בע"מ מציגה את החידוש הטכנולוגי האחרון בתחום התקשורת, מרכזית טלפון מור נט תקשורת בע"מ מציגה את החידוש הטכנולוגי האחרון בתחום התקשורת, טלפון מור נט תקשורת בע"מ מציגה את החידוש הטכנולוגי האחרון בתחום התקש