ענן תקשורת

ענן תקשורת

ענן תקשורת 968 692 מורנט

ענן תקשורת

אמנם לא מדברים עליה הרבה במרחב הציבורי, אבל טכנולוגיית הענן היא אחת מפריצות הדרך החשובות ביותר שנעשתה פה בשנים האחרונות בכל הנוגע לעלויות התפעול של ארגונים ובתי עסק. את הענן מכירים מרביתנו מכיוון ענן המחשוב, אלא שכיום ישנם סוגים שונים של ענן וביניהם גם ענן תקשורת. מה זה בדיוק אומר ואיך זה יכול לשדרג את הפעילות שלכם בעסק? על כך בשורות הבאות.

 

מה זה ענן?

טכנולוגיית הענן היא טכנולוגיה המבוססת על שירותי מחשוב ותקשורת שיתופיים מרחוק. בפורמט הפשוט ביותר, חשוב על אחסון התמונות שלכם בטלפון הסלולרי. במקום לאחסן את כל התמונות האלה שתופסות מקום רב בטלפון, תוכלו לאחסן אותן בשרת אינטרנט אליו יש לכם גישה חופשית נון סטופ, כך שתוכלו לגשת לתמונות, לצפות בהן, לשלוח ולשתף אותן כאילו היו על הטלפון עצמו. שימוש כזה בענן ייקרא אחסון תמונות בענן. כעת, בואו ניקח את זה צעד אחד קדימה. אם אפשר לאחסן בענן קבצי תמונה, אז אפשר לאחסן בו כל סוג אחר של קובץ ואם אפשר לגשת אל הענן בצורה רציפה וחופשית כדי להוריד, לשלוח או לצפות בתמונה, אז אפשר לקיים כל סוג של תקשורת מול הענן. ואכן, שירותי הענן היום מאפשרים לכם לאחסן את כל סוגי הקבצים בענן ובהמשך לכך גם התפתח התחום של ענן תקשורת.

 

מה זה אומר ענן תקשורת ואיך זה עוזר לעסק שלכם?

נניח שאתם רוצים להכניס מרכזיה לניהול השיחות בעסק, אבל אתם רוצים לחסוך לעצמכם את עלויות הרכישה, התחזוקה והתפעול של המרכזייה. במקרה כזה, תוכלו להיעזר במרכזייה בענן, כך שכל השיחות הנכנסות והיוצאות יעברו דרכה באמצעות תקשורת אינטרנט ללא מרכזיה כלל. תקשורת בענן כוללת בדרך כלל גם עוד מגוון רחב של תכונות ואפשרויות וגם כשנכנסת תכונה  חדשה, למשל של הקלטת שיחות, אתם לא צריכים לקנות מרכזיה חדשה והפיצ'ר החדש פשוט מתווסף לשירות הענן שלכם. אחרי שאמרנו את זה, על מנת להבטיח חוויית תקשורת קווית איכותית ונעימה, חשוב מאוד לבחור בשירות ענן תקשורת מקצועי ולוודא שתשתיות האינטרנט שלכם גם תומכות בכך במלואן.

 

הענן אינו צורך אצלכם חשמל ,הענן עובד גם כשאין לכם אינטרנט באיכות וברמה גבוהה.

אם אירעה תקלת אינטרנט אצלכם בהחלט תוכלו להפנות השיחות לקו חלופי אחר או סלולרי עד לסיום התקלה!

כיום ניתן אף להגדיר שלוחות למרכזיה על גבי הסלולרי שלכם ,כך שתוכלו להוציא שיחות ללא אינטרנט קווי או כאשר אתם בחול עם מופע המשרד ,וגם כמובן לענות.

 

אם אתם רוצים להתנסות בחיים הקלים שמעניק לכם שירות ענן תקשורת, חברת מור נט תקשורת מציעה לכם שירות מקצועי ונרחב, שמיועד לכל סוגי וגדלי בתי העסק והארגונים, בתשלום חודשי תחרותי ועם שירות מקצועי מסביב לשעון וללא פשרות. לפרטים נוספים על השירות, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-6319000.

מידע להורדה
שם הקובץ קובץ
מדריך הפעלת מרכזייה קובץ שירות להורדה
מדריך הפעלת טלפון ACT104 קובץ שירות להורדה
מצגת הדרכה להפעלת טלפון SNOM320 קובץ שירות להורדה
מדריך הפעלה למכשירי טלפון SNOM IP מסדרה 3XX
מדריך הפעלה למכשיר טלפון FANVIL C62 (אנגלית)
מדריך הפעלה למכשיר טלפון FANVIL C62 (עברית)
מדריך הפעלה לטלפון SIPTIP IP  + C56
מדריך הפעלה SNOM M9 (אנגלית)
מדריך הפעלה SNOM 300 (עברית)
מדריך הפעלה SNOM 320(עברית)
מדריך הפעלה Escene ES220N(עברית)
מדריך הפעלה T19P E2(עברית)
מדריך הפעלה SIP T46S(עברית)
מדריך הפעלה SIP-T48G(עברית)
מדריך הפעלה W60B&W56H(עברית)
מדריך הפעלה SIP-T26P(עברית)
מדריך הפעלה SNOM 725(עברית)
מדריך הפעלה SNOM 725(עברית)
מדריך הפעלה Escene ES320N(עברית)
פרטים ליצירת קשר
  • מען למכתבים ת.ד 9059, ת"א, מיקוד 6109001
  • טלפון: 03-6319000
  • מייל: service@more-net.com
  • שעות פעילות ימי א-ה בין השעות 8:30 – 17:30
דף מוקד שירות

מור נט תקשורת בע"מ מציגה את החידוש הטכנולוגי האחרון בתחום התקשורת, מרכזית טלפון מור נט תקשורת בע"מ מציגה את החידוש הטכנולוגי האחרון בתחום התקשורת, טלפון מור נט תקשורת בע"מ מציגה את החידוש הטכנולוגי האחרון בתחום התקש