פאוארלינק ממשק טלפוני

פאוארלינק ממשק טלפוני

פאוארלינק ממשק טלפוני 968 692 מורנט

פאוארלינק – מה זה?

הפיתוחים הטכנולוגיים של השנים האחרונות, ובייחוד בתחום התקשורת, מביאים אתם מענה למגוון רחב של צרכים, שיכולים לספק מענה מושלם לעסקים בכל מיני תחומים. כשמדובר במערכות הטלפוניה בעסק, חשיבות שילובה של מערכת מתאימה היא רבה ומערכת מוצלחת יכולה לעשות את כל ההבדל בין עסק יעיל לבין כזה שפחות. נכון להיום, אפשר למצוא מבחר של פתרונות טלפוניים לרבות אלה, המוצעים על ידי powerlink.

 

לנהל טוב יותר את העסק

שילוב של פאוארלינק ממשק טלפוני בעסק שלכם יעזור לכם לנהל את העסק שלכם בצורה מהירה, מדויקת ופשוטה מאד מבלי שתצטרכו כמה תוכנות שונות ואינספור כלים. במקום אחד תוכלו אתם והעובדים שלכם ליהנות ממשק ידידותי למשתמש, שמציע פתרונות רבים לעבודה היום יומית שלכם, ושל העובדים האחרים. בעזרת פאוארלינק תוכלו לשלב בין ערוצי התקשורת השונים של העסק שלכם ולספק לכל הלקוחות, שאותם אתם משרתים, את המענה הטוב ביותר. פאוארלינק, המשמש כמעין פרונטאסק ממשק טלפוני, יותאם במדויק לצרכים שלכם ולאופן שבו אתם מתנהלים.

 

צרכים שונים לכל עסק

לעסקים שונים צרכים שונים וחשוב מאד לעבוד עם מערכות מקצועיות, המותאמות לכך באופן מלא. חברות מנוסות, המכירות היטב את התחום, תדענה להתאים לעסק או לארגון שלכם את הממשק הטוב ביותר שישרת אתכם כהלכה למשך תקופה ארוכה. בעזרת ממשקים אלה תוכלו לעקוב ולפקח אחר עבודתם של העובדים שלכם ולנהל את מערך קשרי הלקוחות שלכם בצורה הטובה ביותר. מכל מקום ובכל זמן, תוכלו גם להפיק דו"חות חשובים הנדרשים לשם הפיקוח.

 

אוטומטי ומהיר

אחד היתרונות הבולטים של המערכת הוא האפשרות ליצור בעזרתה תהליכים אוטומטיים, וכך לחסוך לא מעט זמן. תהליכים אלה, כחלק מתהליכים עסקיים חשובים לעסק, יבצעו עבורכם פעולות שונות, יגבירו את התפוקה באופן משמעותי וגם יעזרו לכם להימנע מטעויות לא רצויות, שיכולות לעלות לא מעט כסף לעסק. כך תתאפשר שילובה של טכנולוגיה חדשנית, מהמתקדמות ביותר בתחום כיום, שגם תקדם אתכם ואת העסק שלכם עוד כמה צעדים קדימה. התנהלות עסקית נכונה ועבודה יעילה מול הלקוחות שלכם, קיימים או פוטנציאליים, תעזור לכם להצליח ולהגשים את מטרות העסק או הארגון שלכם בקלות רבה ומהירה הרבה יותר.

רגע לפני שאתם מטמיעים את המערכת בעסק שלכם, וודאו כי הגדרתם את הצרכים שלכם כהלכה. וודאו גם שאתם נעזרים בחברה הנכונה, שתוכל לסייע לכם ולאפשר לכם ליהנות מיתרונותיה הרבים של המערכת. רוצים לשלב בעסק או בארגון שלכם מערכת טלפונים חכמה ויעילה? מור נט תקשורת בע"מ היא הכתובת המתאימה עבורכם. החברה, שידועה כיום כאחת המובילות והידועות בתחומה, מציעה מבחר של שירותים מתקדמים בתחום התקשורת, עם התאמה למגוון צרכי העסק. לסקירת כלל המוצרים והשירותים המוצעים על ידה, לחצו כאן, ולקבלת מענה נוסף בטלפון, התקשרו ל – 03-6319000

מידע להורדה
שם הקובץ קובץ
מדריך הפעלת מרכזייה קובץ שירות להורדה
מדריך הפעלת טלפון ACT104 קובץ שירות להורדה
מצגת הדרכה להפעלת טלפון SNOM320 קובץ שירות להורדה
מדריך הפעלה למכשירי טלפון SNOM IP מסדרה 3XX
מדריך הפעלה למכשיר טלפון FANVIL C62 (אנגלית)
מדריך הפעלה למכשיר טלפון FANVIL C62 (עברית)
מדריך הפעלה לטלפון SIPTIP IP  + C56
מדריך הפעלה SNOM M9 (אנגלית)
מדריך הפעלה SNOM 300 (עברית)
מדריך הפעלה SNOM 320(עברית)
מדריך הפעלה Escene ES220N(עברית)
מדריך הפעלה T19P E2(עברית)
מדריך הפעלה SIP T46S(עברית)
מדריך הפעלה SIP-T48G(עברית)
מדריך הפעלה W60B&W56H(עברית)
מדריך הפעלה SIP-T26P(עברית)
מדריך הפעלה SNOM 725(עברית)
מדריך הפעלה SNOM 725(עברית)
מדריך הפעלה Escene ES320N(עברית)
פרטים ליצירת קשר
  • מען למכתבים ת.ד 9059, ת"א, מיקוד 6109001
  • טלפון: 03-6319000
  • מייל: service@more-net.com
  • שעות פעילות ימי א-ה בין השעות 8:30 – 17:30
דף מוקד שירות

מור נט תקשורת בע"מ מציגה את החידוש הטכנולוגי האחרון בתחום התקשורת, מרכזית טלפון מור נט תקשורת בע"מ מציגה את החידוש הטכנולוגי האחרון בתחום התקשורת, טלפון מור נט תקשורת בע"מ מציגה את החידוש הטכנולוגי האחרון בתחום התקש