פתרונות תקשורת

פתרונות תקשורת

פתרונות תקשורת 1920 1205 מורנט

פתרונות תקשורת

בעידן המודרני, תקשורת היא אחד ממרכיבי המפתח בניהול עסק, החל מעסק קטן ועד ארגון בינלאומי ענק. בהיבט זה, המונח תקשורת כולל בתוכו את כל צרכי התקשורת של הארגון, החל מגישה לאינטרנט, ניהול שיחות טלפון עם לקוחות, ספקים, רשויות ובכלל, ניהול פעילות שיווק ברשתות חברתיות ובאינטרנט, ניהול השירות באמצעות סמס, צ'ט, טלפוניה ואינטרנט, תקשורת בין מטה העסק ובין השלוחות, תקשורת עם עובדי שטח וכן הלאה. אם בעבר, שיא התקשורת העסקית היה מגולם בתוך טלפון קווי אחד ולאחר מכן במרכזיה עם מספר שלוחות קוויות סטנדרטיות, הרי שהיום מדובר במערך תקשורת אחד גדול שחדר עמוק יותר ויותר אל תוך ליבת הפעילות העסקית.

 

התקשורת כתנאי להצלחה עסקית

אם הבנתם מהדברים שאמרנו קודם לכן, שאתם חייבים לתת יותר תשומת לב למערך התקשורת שלכם בעסק ולשלב בו פתרונות תקשורת חכמים יותר כתנאי להצלחה העסקית שלכם, אתם לגמרי לא טועים וזה בדיוק מה שניסינו לומר. העידן הוא מודרני הוא תחרותי יותר מאי פעם, הכל זמין לכולם בלחיצת כפתור והמטרה שלכם היא לקרב אל הלקוחות שלכם את הכפתור שלכם יותר מהכפתורים של כל מתחרה אחר. לשם כך אתם צריכים לנהל תקשורת רציפה וישירה עם השוק, להביא את עצמכם אל השוק בשלל ערוצים, להיות זמינים תמיד ולהציג כמה שיותר צורות התקשרות כמו גם פתרונות תקשורת לעסקים לצורך ניהול השירות והמכירות של העסק. זה ברמה התאורטית. ברמה המעשית, המדובר באמצעים, במכשירים, בפתרונות תוכנה, בטלפוניה ובשלל אמצעים שבסופו של דבר ירכיבו את מערך התקשורת של העסק שלכם.

 

פתרונות תקשורת שכדאי לשקול

כשמדברים על פתרונות תקשורת לעסקים בעידן החדש, מדברים למעשה על היכולת לרכז בעסק מגוון רחב של יכולות לניהול כל פעילויות התקשורת של העסק ולגוון את ערוצי התקשורת בהם משתמש העסק לצורך ניהול פעילותו. כך למשל, החלפת הטלפונים המשרדיים הסטנדרטיים בטלפוני ip והתקנת מרכזית ip במשרד, תפתח בפניכם עולם שלם של שירותי תקשורת וערוצי חיבור אל השוק, הן באמצעות האינטרנט והן באמצעות המערך הקווי. במהלך כזה פשוט, תוכלו פתאום לנהל את כל שיחות הטלפון בעסק, לתעד אותן, לעשות סטטיסטיקות, להקליט ולנתח אותן, ליישם שורה של כלים שיבטיחו שירות טוב יותר וחזרה ללקוחות מתקשרים וכן הלאה. תוכלו לנהל שיחות וידאו ולנהל צ'טים מהטלפון המשרדי שלכם, לחבר את הטלפון אל המחשב ולהטמיע את מערך התקשורת אל תוך מערך המחשוב של העסק.

 

אבל פתרונות תקשורת במגזר העסקי כוללים עוד שורה של אלמנטים כמו מספרי כוכבית, ניהול מוקד מכירות ושירות, ניהול תקשורת בענן, שירותים שונים של שיחה חוזרת, שירות לקוחות בצ'ט או בווטסאפ וכן הלאה. את כל אלה תוכלו לשלב בעסק שלכם באמצעות מוצרי תקשורת חדשניים ובאמצעות פתרונות תוכנה חכמים להתקנה ושימוש קלים ומהירים.

 

את כל הסוגים של פתרונות תקשורת לעסקים תוכלו למצוא אצלנו בחברת מור נט תקשורת, המתמחה במתן פתרונות תפורים אישית לכל לקוח ולקוח על פי צרכי התקשורת שלו. אנו נפרוש בפניכם את כל האפשרויות העומדות בפניכם למינוף התקשורת ככלי עסקי מרכזי ונסייע לכם לעשות את הבחירות הנכונות. לפרטים נוספים צרו קשר בטלפון 03-6319000.

מידע להורדה
שם הקובץ קובץ
מדריך הפעלת מרכזייה קובץ שירות להורדה
מדריך הפעלת טלפון ACT104 קובץ שירות להורדה
מצגת הדרכה להפעלת טלפון SNOM320 קובץ שירות להורדה
מדריך הפעלה למכשירי טלפון SNOM IP מסדרה 3XX
מדריך הפעלה למכשיר טלפון FANVIL C62 (אנגלית)
מדריך הפעלה למכשיר טלפון FANVIL C62 (עברית)
מדריך הפעלה לטלפון SIPTIP IP  + C56
מדריך הפעלה SNOM M9 (אנגלית)
מדריך הפעלה SNOM 300 (עברית)
מדריך הפעלה SNOM 320(עברית)
מדריך הפעלה Escene ES220N(עברית)
מדריך הפעלה T19P E2(עברית)
מדריך הפעלה SIP T46S(עברית)
מדריך הפעלה SIP-T48G(עברית)
מדריך הפעלה W60B&W56H(עברית)
מדריך הפעלה SIP-T26P(עברית)
מדריך הפעלה SNOM 725(עברית)
מדריך הפעלה SNOM 725(עברית)
מדריך הפעלה Escene ES320N(עברית)
פרטים ליצירת קשר
  • מען למכתבים ת.ד 9059, ת"א, מיקוד 6109001
  • טלפון: 03-6319000
  • מייל: service@more-net.com
  • שעות פעילות ימי א-ה בין השעות 8:30 – 17:30
דף מוקד שירות

מור נט תקשורת בע"מ מציגה את החידוש הטכנולוגי האחרון בתחום התקשורת, מרכזית טלפון מור נט תקשורת בע"מ מציגה את החידוש הטכנולוגי האחרון בתחום התקשורת, טלפון מור נט תקשורת בע"מ מציגה את החידוש הטכנולוגי האחרון בתחום התקש