תוכנת סופט פון

תוכנת סופט פון

תוכנת סופט פון 1920 677 מורנט

תוכנת סופט פון – כל מה שחשוב וכדאי לדעת עליה

כמה פעמים ביום אתם מוציאים שיחות מהטלפון השולחני של העסק שלכם? כמה פעמים ביום העובדים שלכם מקבלים שיחות לטלפון השולחני שלהם? אם התשובה היא – הרבה, הרי שראוי שתשלבו בעסק שלכם מערכת סופט פון שתאפשר לכם ולעובדים לקבל את שיחת הטלפון או להוציא אותה ישירות מהמחשב, תוך כדי העבודה.

 

מגוון פונקציות

ישנם כיום מגוון רחב של פתרונות תקשורת, שאפשר לשלב בכל עסק ובכל סדר גודל.  Soft phone היא אחת המוצלחות שבהן, שכן היא מאפשרת לבצע את פעילות התקשורת של העסק או של הארגון באופן מרוכז ישירות דרך המחשב האישי. כך יכולים העובדים שמוצאים או מקבלים מספר רב מאד של שיחות במהלך היום יום, להמשיך ולהישאר ממוקדים ולספק ללקוחות את המענה המתאים. העבודה באופן הזה יעילה הרבה יותר וגם עוזר לשמור על זמינות טלפונית רבה מאד. שלוחות הסופט פון כוללות מגוון של פונקציות, העומדות לרשותם של המשתמשים. למשל, זיהוי של שמות המתקשרים ושל מספר הטלפון שממנו התקשרו, אפשר באמצעות השלוחות לאפיין את אופי השיחה, כלומר – ללחוץ על מצב המתנה, להעביר שיחות לשלוחות אחרות, לעבור למצב השתקה או למזג בין שיחות. מי שרוצה יכול גם להעביר את השלוחה לסטטוסים שונים – הפסקת צהריים, כניסה, יציאה ועוד.

 

לעבוד במוקד הטלפוני בצורה יעילה יותר

בזכות המערכת ניתן לבצע את עבודת השיווק והמכירות של מוקדים רבים באופן יעיל. זהו פתרון נהדר גם למוקדי שירות ותמיכה וכלי מושלם לניהול המוקד עצמו. אפשר בזכות המערכת לבצע מעקב שוטף וגם פיקוח אחר השיחות ולספק לעובדים מגוון של כלים. לפני תחילת העבודה עם המערכת עוברים כל המשתמשים הדרכה והכשרה קצרה כיצד לתפעל אותה בצורה הנכונה ולאחר שיצאו לדרך הם יכולים גם ליהנות, בעת הצורך, משירותי תמיכה במקרה של בעיות או תקלות שונות.

מערכת הסופט פון היא חלק מחידושים ופיתוחים רבים מאד בתחום התקשורת, כאלה שאימצו בהצלחה לא מעט מוקדי טלפון ברחבי הארץ ומגוון של עסקים וארגונים שונים. בעידן של קצב מהיר ותחרות רבה מאד בין בתי העסק, חשוב לעבור נכון ויעיל. בזכות המערכת הזו הופכת עבודת המוקד לממוקדת הרבה יותר ומתאפשר מעקב אחר הנעשה בו לצורך שיפור השירות. כל זאת מתאפשר, כמובן, תודות לחברות המתמחות בתחום ומסייעות בהטמעתן של מערכות מתקדמות ויעילות מאד.

מעוניינים לשלב בעסק או בארגון שלכם מערכת סופט פון כחלק ממערכת טלפוניה חדשנית ויעילה? מור נט תקשורת בע"מ היא הכתובת המתאימה עבורכם. החברה, שידועה כיום כאחת המובילות והידועות בתחומה, מציעה מבחר של שירותים מתקדמים בתחום התקשורת, עם התאמה למגוון צרכי העסק. לסקירת כלל המוצרים והשירותים המוצעים על ידה, לחצו כאן, ולקבלת מענה נוסף בטלפון, התקשרו ל – 03-6319000

מידע להורדה
שם הקובץ קובץ
מדריך הפעלת מרכזייה קובץ שירות להורדה
מדריך הפעלת טלפון ACT104 קובץ שירות להורדה
מצגת הדרכה להפעלת טלפון SNOM320 קובץ שירות להורדה
מדריך הפעלה למכשירי טלפון SNOM IP מסדרה 3XX
מדריך הפעלה למכשיר טלפון FANVIL C62 (אנגלית)
מדריך הפעלה למכשיר טלפון FANVIL C62 (עברית)
מדריך הפעלה לטלפון SIPTIP IP  + C56
מדריך הפעלה SNOM M9 (אנגלית)
מדריך הפעלה SNOM 300 (עברית)
מדריך הפעלה SNOM 320(עברית)
מדריך הפעלה Escene ES220N(עברית)
מדריך הפעלה T19P E2(עברית)
מדריך הפעלה SIP T46S(עברית)
מדריך הפעלה SIP-T48G(עברית)
מדריך הפעלה W60B&W56H(עברית)
מדריך הפעלה SIP-T26P(עברית)
מדריך הפעלה SNOM 725(עברית)
מדריך הפעלה SNOM 725(עברית)
מדריך הפעלה Escene ES320N(עברית)
פרטים ליצירת קשר
  • מען למכתבים ת.ד 9059, ת"א, מיקוד 6109001
  • טלפון: 03-6319000
  • מייל: service@more-net.com
  • שעות פעילות ימי א-ה בין השעות 8:30 – 17:30
דף מוקד שירות

מור נט תקשורת בע"מ מציגה את החידוש הטכנולוגי האחרון בתחום התקשורת, מרכזית טלפון מור נט תקשורת בע"מ מציגה את החידוש הטכנולוגי האחרון בתחום התקשורת, טלפון מור נט תקשורת בע"מ מציגה את החידוש הטכנולוגי האחרון בתחום התקש